Stok Narciarski Parchatka- Parchatka k/Puław

Stok Narciarski Parchatka- Parchatka k/Puław

Ośrodek Narciarski "Parchatka" to malownicze miejsce położone w okolicach Puław i Kazimierza Dolnego, zapewniające entuzjastom zimowych sportów trzy łatwe trasy narciarskie. Odkryj urok narciarstwa w otoczeniu przyrody i doskonałej infrastruktury.

Trasy dla Każdego Poziomu Umiejętności

Dla tych, którzy cenią różnorodność, ośrodek przygotował trzy trasy narciarskie o łatwym stopniu trudności. Dwie z nich mają imponującą długość 420 metrów, a jedna krótsza, 75 metrów. Te trasy są nieustannie utrzymywane w doskonałej kondycji, dzięki systematycznemu naśnieżaniu, ratrakowaniu oraz oświetleniu, co pozwala na korzystanie z nich również wieczorami.

Nowoczesny Elektroniczny System Obsługi Klienta

Ośrodek wdrożył nasz autorski Elektroniczny System Obsługi Klienta działa na terenie ośrodka, gwarantując wygodę i efektywność obsługi. Stanowiska kasowe oraz bramki kontroli dostępu TCS B02 z czytnikami KC04RFID umożliwiają płynne korzystanie z atrakcji ośrodka, eliminując zbędne kolejki i zapewniając szybką obsługę.

Podsumowanie: Niezapomniana Przygoda na Stoku "Parchatka"

Ośrodek Narciarski "Parchatka" to nie tylko miejsce do uprawiania narciarstwa, to także oaza przyjemności w otoczeniu malowniczej przyrody. Doskonałe trasy, udogodnienia na stoku i nowoczesny system obsługi klienta sprawiają, że każdy moment spędzony na "Parchatce" staje się niezapomnianą przygodą na stoku

Gotowy do startu?
Skontaktuj się z nami już dziś!
Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek:
8:00-16:00
Transcom System Sp. z o. o.
Al. Kijowska 57/LU6
30-079 Kraków
Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek:
8:00-16:00
Transcom System Sp. z o. o.
Al. Kijowska 57/LU6
30-079 Kraków
© Transcom System