O firmie

Czym się zajmujemy?

Od ponad 30 lat świadczymy usługi w zakresie konsultingu oraz tworzenia wyspecjalizowanych informatycznych systemów kontroli dostępu, opartych o karty elektroniczne, bilety z kodem kreskowym, transpondery itd.

Nasze produkty skierowane są przede wszystkim dla przedsiębiorstw z branży rozrywki z dostępem publiczności (kolejki linowe, wyciągi narciarskie, parki rozrywki, baseny, lodowiska, hale sportowe, stadiony, pola golfowe, kluby fitness), jak również obiektów użyteczności publicznej (np. szpitale, muzea, wystawy, targi, centra handlowe, centra biurowe).

Dodatkowo poszerzając wachlarz oferowanych usług zajmujemy się obsługą z zakresu Informacji Lotniskowej w branży lotniczej. Obsługa informacji lotniskowej jest świadczona w języku polskim i angielskim, a w jej zakres wchodzi udzielanie informacji oraz pomoc pasażerom obiektu lotniskowego.

Warto wspomnieć, iż oprócz stacjonarnych punktów informacyjnych obsługujemy również mobilne punkty informacji. Dodatkowym aspektem naszego kontraktu jest także obsługa linii call center, która jest niezwykle istotna w zapewnieniu ciągłości przekazywania podróżnym informacji.

Co więcej, nasi pracownicy są również odpowiedzialni za obsługę systemu FIDS - Flight Information Display System, z którego informacje są wyświetlane na elektronicznych tablicach informacyjnych oraz ekranach telewizyjnych zlokalizowanych na terenie portów lotniczych. Informacje o przylotach i odlotach wyświetlane są w czasie rzeczywistym. FIDS wyświetla również:

w systemie IATA lub ICAO, nazwa / logo linii lotniczej i / lub oznaczenie linii lotniczej
miasto przeznaczenia oraz punkty pośrednie
czas przylotu lub odlotu i aktualny
numer bramki (Gate)
numery stanowisk odpraw (check-in) lub nazwę linii obsługującej odprawę
status lotu, np. "Landed", "Delayed", "Boarding" itp.

Kolejnym sektorem naszej  działalności gospodarczej jest kompleksowe utrzymanie czystości na obiektach użyteczności publicznej. Aspekt  utrzymania czystości jest priorytetem i wpływa nie tylko na wizerunek obiektu ale także na pracowników i klientów. Transcom System jako firma realizująca kontrakt usługi sprzątania dokłada wszelkich starań, aby współpraca przebiegała bez żadnych zastrzeżeń. 

Co nas wyróżnia na rynku?

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży teleinformatycznej pozwala na opracowanie globalnych rozwiązań dla zwiększenia efektywności funkcjonowania przedsiębiorstw lub innych organizacji gospodarczych, przy użyciu najnowszych zdobyczy techniki informatycznej i telekomunikacyjnej.

Zrealizowanie szeregu projektów zaowocowało zebraniem ogromnej wiedzy oraz wykształceniem szerokiego zaplecza kadry specjalistów, o często unikalnych umiejętnościach. To dzięki nim możemy proponować odbiorcom realizacje modelowe oraz indywidualne, dostosowane do specyfiki określonej działalności, wychodząc na przeciw ich bieżącym i przyszłym oczekiwaniom.

Bez wątpienia nasza firma stawia na jakość i zadowolenie klienta. Dlatego nie raz o nas Państwo usłyszycie w ramach rozwoju nowych rynków IT oraz rozwiązań jakie chcemy zaprezentować i wdrażać. Warto podkreślić, iż w dzisiejszych czasach ważny jest nieustanny rozwój. Nie bez przypadku w naszym logo widnieją hasła:

Innowacje

Kontrola

Bezpieczeństwo

W każdym zakresie wdrażamy i realizujemy naszą działalność zgodnie z naszymi głównymi hasłami.

Nieustannie dbamy również o najwyższe standardy jakości obsługi i bezpieczeństwa a naszym klientom gwarantujemy:

Kompleksową i najwyższą jakość usług z możliwością rozszerzenia o inne obszary.
Efektywne i elastyczne oferty cenowe dopasowane do potrzeb Klienta.
Indywidualne podejście do Klienta.
Bezpieczeństwo, stabilność w wykonywaniu usługi.
Najwyższe standardy jakości obsługi Klienta.

Zdecydowanie możemy wyróżnić się opinią solidnej i wiarygodnej firmy, co jest wynikiem ciągłej dbałości o podnoszenie jakości świadczonych przez nas usług.

Jak pracujemy?

Współpracując ściśle z klientem na zasadach partnerskich oferujemy zastosowanie najnowocześniejszych koncepcji projektowych, konstrukcji sprzętu, nowatorskich rozwiązań z zakresu transmisji danych i systemów zabezpieczeń.

Dzięki stałej dbałości o najwyższą jakość oraz kompleksowość usług Transcom System zapewnia wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologii, nowoczesnych podzespołów i systemów, udzielając jednocześnie wieloletnich gwarancji oraz zapewniając szybki i skuteczny serwis, co pomaga nam odnosić sukcesy i pozyskiwać nowych kontrahentów na terenie całego kraju.

Z kim współpracujemy?

obiekty sportowe

uczelnie

stadiony

muzea

parkingi

parki rozrywki

centra handlowe

sektor publiczny

...i inne!
Gotowy do startu?
Skontaktuj się z nami już dziś!
Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek:
8:00-16:00
Transcom System Sp. z o. o.
Al. Kijowska 57/LU6
30-079 Kraków
Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek:
8:00-16:00
Transcom System Sp. z o. o.
Al. Kijowska 57/LU6
30-079 Kraków
© Transcom System