SKIVEGAS - Miejsce Zimowej Magii w Karpaczu

SKIVEGAS - Miejsce Zimowej Magii w Karpaczu

Karpacz, otoczony górami Karkonoszy, to miejsce, gdzie przyroda przeplata się z rozrywką. W samym sercu tej urokliwej miejscowości znajduje się kompleks SKIVEGAS, obejmujący Park Bajek, stok narciarski "Relax", Pensjonat Bavaria oraz słynną w Polsce i Europie Szkołę Narciarską SKIVEGAS. To zespół, który podbija serca miłośników zimowych przygód.

Doświadczenie Zawodowe - Jędrzej i Tomasz Stanek

Właściciele SKIVEGAS, Jędrzej Stanek, były zawodnik Reprezentacji Niemiec w narciarstwie alpejskim, uczestnik Mistrzostw Świata w St. Moritz 2003, oraz Tomasz Stanek, doświadczony zawodnik z wieloletnim doświadczeniem trenerskim w Niemieckim Związku Narciarskim DSV, tworzą skarb dla miłośników sportów zimowych odwiedzających Karpacz.

100% Full Opcja dla Każdego Sportowca

SKIVEGAS to kompleksowy ośrodek dla każdego miłośnika zimowych sportów. Niezależnie od poziomu zaawansowania - czy jesteś początkującym narciarzem, zaawansowanym snowboardzistą, czy szukasz instruktora - SKIVEGAS ma wszystko, czego potrzebujesz. Po dniu spędzonym na stoku można zregenerować siły w przytulnym barze, delektując się ciepłym posiłkiem.

Stok "Relax" - Doskonałe Warunki dla Każdego

Stok narciarski "Relax" to perła Karpacza. Z długością 350 metrów i łagodnym nachyleniem, stanowi idealne miejsce dla początkujących. Posiada również 2 wyciągi narciarskie: orczykowy dla dorosłych i taśmowy dla najmłodszych narciarzy. Stok zawsze jest gotowy do użytku, oświetlony i dośnieżany, co zapewnia doskonałe warunki narciarskie przez cały sezon.

Nowoczesne Rozwiązania od Transcom System

Firma Transcom System Sp. z o.o. dostarczyła kompletny Elektroniczny System Obsługi Klienta, Elektroniczny System Obsługi Wypożyczalni oraz Automatyczne Kasy Biletowe AT03, umożliwiające zakup skipasów, ich zwrot oraz doładowanie. Stanowiska komputerowe umożliwiają sprzedaż biletów w formie kart i biletów jednorazowych z kodami kreskowymi. Dodatkowo, zainstalowano bramki z czytnikiem KC04RFID-IR oraz uchylną bramkę zwalnianą z pulpitu. W 2023 r. dodano automatyczną kasę AT03 umożliwiającą zakup kart zbliżeniowych i zwrot kaucji. Dzięki tym innowacyjnym rozwiązaniom, obsługa klienta na stoku "Relax" osiągnęła nowy poziom komfortu.

Podsumowanie: SKIVEGAS - Miejsce Zimowej Magii w Karpaczu

SKIVEGAS w Karpaczu to nie tylko szkoła narciarska czy stok narciarski. To kompleks, który oferuje niezapomniane chwile i doskonałe warunki do uprawiania zimowych sportów. Zjazd w Karpaczu to nie tylko sportowa przygoda, to podróż do magicznego świata baśni i komfortowy wypoczynek w otoczeniu przyrody.

Gotowy do startu?
Skontaktuj się z nami już dziś!
Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek:
8:00-16:00
Transcom System Sp. z o. o.
Al. Kijowska 57/LU6
30-079 Kraków
Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek:
8:00-16:00
Transcom System Sp. z o. o.
Al. Kijowska 57/LU6
30-079 Kraków
© Transcom System