Ośrodek Narciarski „Dąbrówka”- Suwałki

Ośrodek Narciarski „Dąbrówka”- Suwałki

Ośrodek Narciarski „Dębrówka” w Suwałkach to idealne miejsce dla miłośników zimowych sportów, oferujące wyjątkowe atrakcje na stoku.

Zaawansowany Wyciąg Narciarski i Zjazdy dla Wszystkich Poziomów Umiejętności

W skład kompleksu wchodzi wyciąg narciarski o imponującej długości ponad 300 metrów. Stok ten cechuje się sztucznym naśnieżaniem, ratrakowaniem oraz oświetleniem, co umożliwia korzystanie z niego również po zmroku. Dodatkowo, dla wygody naszych gości, udostępniono wyciąg talerzykowy o przepustowości około 900 osób na godzinę.

Innowacyjny System ESOK dla Komfortu Gości

Aby zapewnić jeszcze lepsze doświadczenia, ośrodek wdrożył kompleksowy system ESOK, obejmujący oprogramowanie, stanowiska kasowe oraz  bramki TCS B02 z kompatybilnymi czytnikami kart zbliżeniowych KC04RFID. Ten zaawansowany system umożliwia sprawną i efektywną obsługę naszych klientów, podnosząc jakość doświadczenia na stoku.

Podsumowanie: Doskonałość na Stoku w Ośrodku Narciarskim „Dębrówka”

Ośrodek Narciarski „Dębrówka” to nie tylko miejsce dla pasjonatów narciarstwa, ale kompleks, który dba o każdy detal, by stworzyć komfortowe i bezpieczne doświadczenie dla swoich gości. Dzięki zaawansowanym udogodnieniom i profesjonalnej obsłudze, ośrodek to idealne miejsce dla rodzin, przyjaciół czy indywidualnych miłośników zimowego szaleństwa.

Gotowy do startu?
Skontaktuj się z nami już dziś!
Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek:
8:00-16:00
Transcom System Sp. z o. o.
Al. Kijowska 57/LU6
30-079 Kraków
Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek:
8:00-16:00
Transcom System Sp. z o. o.
Al. Kijowska 57/LU6
30-079 Kraków
© Transcom System