Dream Park Ochaby – Ochaby Wielkie

Dream Park Ochaby – Ochaby Wielkie

W malowniczej miejscowości Ochaby, niedaleko Skoczowa na Śląsku, mieści się Dream Park - oaza rozrywki i radości dla całych rodzin. Na obszarze 5 hektarów stworzyliśmy miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, a czas spędzony tutaj stanie się niezapomnianą przygodą.

Rozrywka dla Każdego Wieku

Dream Park Ochaby to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz młodzieży, pragnącej spędzić czas aktywnie i pełen radości. Już na wejściu wita nas przepiękna zieleń i kręte alejki, które zapowiadają niezapomnianą podróż. Ochaby stały się miejscem, gdzie można "podróżować po całym świecie", podziwiając miniaturowe repliki charakterystycznych budowli z różnych krajów.

Nowoczesne Rozwiązania od Transcom System

Aby zapewnić kompleksową obsługę i wygodę odwiedzającym, Dream Park Ochaby został wyposażony przez firmę Transcom System Sp. z o.o. w nowoczesny Elektroniczny System Obsługi Klienta. System ten odpowiada za sprzedaż biletów do parku, a także jest wyposażony w bramki uchylne, kołowroty wejściowe z czytnikami RFID oraz skanery kodów kreskowych. Stanowiska kasowe, oprogramowanie, serwer systemu oraz urządzenia peryferyjne z czytnikiem kart KC04RFID to elementy, które sprawiają, że obsługa klienta staje się szybka i efektywna. Dodatkowo, na terenie parku funkcjonuje kontrola dostępu z czytnikami naściennymi KD, dbając o bezpieczeństwo wszystkich odwiedzających.

Podsumowanie: Dream Park Ochaby

Dream Park Ochaby to nie tylko miejsce, gdzie spełniają się marzenia dzieci, ale również idealne miejsce na wspólne chwile rodzinnej rozrywki. Wyrusz w podróż do krainy zabawy i przygód w Dream Parku Ochaby!

Gotowy do startu?
Skontaktuj się z nami już dziś!
Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek:
8:00-16:00
Transcom System Sp. z o. o.
Al. Kijowska 57/LU6
30-079 Kraków
Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek:
8:00-16:00
Transcom System Sp. z o. o.
Al. Kijowska 57/LU6
30-079 Kraków
© Transcom System