ESOK - hotele i SPA

ESOK dla hoteli i SPA

Rozwiązanie przeznaczone dla hoteli służy unowocześnieniu standardu ich funkcjonowania i zwiększeniu kontroli dostępu. System będzie użyteczny dla małych pensjonatów, jak i dużych ośrodków wczasowych, które chcą podnieść standard obsługi swoich gości.

Oprogramowanie dla hotelu działa w oparciu o zbliżeniowe nośniki informacji typu karty RFID lub transpondery np. w formie zegarków na rękę, które są szczególnie użyteczne w ośrodkach posiadających basen lub strefę SPA. Gość podczas meldowania się w recepcji ośrodka otrzymuje swój nośnik informacji, który będzie mu służyć, jako klucz do pokoju, dzięki zamkom zamontowanym w drzwiach pokoi. Dany nośnik będzie aktywny, jako klucz tylko jednego, konkretnego pokoju oraz tylko w wcześniej określonym przez recepcję czasie.

Dzięki powyższemu rozwiązaniu ośrodek zyskuje możliwość wydzielenia na swoim terenie stref dodatkowo płatnych (lub np. płatnych tylko dla klientów spoza hotelu) typu siłownia, basen czy wyciąg narciarski. Transponder lub karta może służyć, jako narzędzie bezgotówkowych transakcji na terenie ośrodka: w sklepie, gastronomi czy wydzielonych strefach np. pływalni czy SPA.

Każdy ośrodek decydujący się na nasze rozwiązania, niezależnie od wielkości, zyskuje szereg usprawnień w swojej działalności, takich jak:

pozbycie się niewygodnych w użyciu kluczy, które dodatkowo przy zagubieniu są dużo trudniejsze do wymiany niż elektroniczny nośnik informacji
szybsza i ułatwiona obsługa klienta w różnych strefach ośrodka
możliwość sprawdzenia historii wejść do pokoju, kluczowe np. przy zniszczeniach na terenie ośrodka.
Gotowy do startu?
Skontaktuj się z nami już dziś!
Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek:
8:00-16:00
Transcom System Sp. z o. o.
Al. Kijowska 57/LU6
30-079 Kraków
Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek:
8:00-16:00
Transcom System Sp. z o. o.
Al. Kijowska 57/LU6
30-079 Kraków
© Transcom System