Elektroniczne Systemy Rejestracji Czasu Pracy RCP

Elektroniczne Systemy Rejestracji Czasu Pracy RCP

System planowania, rejestracji i rozliczania czasu pracy jest kompleksowym rozwiązaniem ułatwiającym zarządzanie i kontrolę nad przedsiębiorstwem.

Oprogramowanie działa w oparciu o karty zbliżeniowe, które są przypisane każdej osobie w firmie, tworząc jej indywidualne konto w systemie. Pracownik jest zobowiązany rejestrować każde swoje wejście, wyjście lub wyjście służbowe z firmy, poprzez kontakt swojej karty z czytnikiem, który zwykle powieszony jest na ścianie blisko drzwi lub zamontowany na bramce kontroli dostępu znajdującej się przy wejściu do budynku.

Proponowane rozwiązanie umożliwia przygotowywanie wszechstronnych raportów czasu pracy i obecności w oparciu o rejestr zdarzeń zaimportowany z pliku tekstowego w formacie CSV i XML. Czas pracy (obecności) pracownika naliczany jest wg szczegółowych zasad zdefiniowanych przez operatora programu z uwzględnieniem utworzonych wcześniej Kalendarzy Pracy.

System RCP został zaprojektowany, by działać w środowisku Microsoft Windows. Oprogramowanie dedykowane jest dla małych i średnich przedsiębiorstw - oferujemy licencje dla obsługi różnej liczby pracowników, w oparciu o różne ilości stanowisk kontroli. Zapewnia to możliwość tworzenia indywidualnych rozwiązań, tak by dostosować system do wymogów konkretnych przedsiębiorstw.

Zadania realizowane przez system:

automatyczne rozliczanie nadgodzin i urlopów
generowanie raportów
nowoczesny wygodny sposób identyfikacji osób - identyfikatory zbliżeniowe
niezawodność działania
bezpieczeństwo uzyskane poprzez kontrolę dostępu
Gotowy do startu?
Skontaktuj się z nami już dziś!
Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek:
8:00-16:00
Transcom System Sp. z o. o.
Al. Kijowska 57/LU6
30-079 Kraków
Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek:
8:00-16:00
Transcom System Sp. z o. o.
Al. Kijowska 57/LU6
30-079 Kraków
© Transcom System