Obszar lotniczy

Zapewniamy wysokiej jakości systemy dla branży lotniczej

Wraz z dynamicznym rozwojem naszej firmy stale zwiększamy zakres oferowanych przez nas usług. Obecnie zajmujemy się głównie obsługą systemu informacji pasażerskiej i usług call center na lotnisku Chopina w Warszawie.

Stale rozwijamy nasze możliwości, poszerzamy wachlarz usług świadczonych w branży lotniczej dostosowując przy tym naszą ofertę do oczekiwań klienta.

Lotnisko Chopina

w Warszawie

Systemy Informacji Pasażerskiej

Obsługa informacji lotniskowej jest świadczona w języku polskim i angielskim, a w jej zakres wchodzi udzielanie informacji oraz pomoc pasażerom obiektu lotniskowego. Warto wspomnieć, iż oprócz stacjonarnych punktów informacyjnych obsługujemy również mobilne punkty informacji.

Co więcej, nasi pracownicy są również odpowiedzialni za obsługę systemu FIDS - Flight Information Display System, z którego informacje są wyświetlane na elektronicznych tablicach informacyjnych oraz ekranach telewizyjnych zlokalizowanych na terenie portów lotniczych. Informacje o przylotach i odlotach wyświetlane są w czasie rzeczywistym. FIDS wyświetla również:

w systemie IATA lub ICAO, nazwa / logo linii lotniczej i / lub oznaczenie linii lotniczej
miasto przeznaczenia oraz punkty pośrednie
czas przylotu lub odlotu i aktualny
numer bramki (Gate)
numery stanowisk odpraw (check-in) lub nazwę linii obsługującej odprawę
status lotu, np. "Landed", "Delayed", "Boarding" itp.

Obecnie Spółka Transcom System zawarła kontrakt z Polskimi Portami Lotniczymi S.A. na obsługę punktów informacji lotniskowej na międzynarodowym porcie lotniczym, Lotnisko Chopina w Warszawie.

Call Center

Uzupełnieniem systemu Informacji pasażerskiej jest także obsługa linii call center informacji lotniskowej, która jest niezwykle istotna w zapewnieniu ciągłości przekazywania podróżnym informacji.

Infolinia czynna jest 24h przez 7 dni w tygodniu i obsługiwana jest przez wyszkoloną kadrę pracowniczą wyróżniająca się biegłość porozumiewania się w języku polski jak w języku angielskim.

Pracownicy udzielają rzetelnych i kompleksowych informacji pasażerom, gwarantując tym profesjonalny wizerunek naszego Zleceniodawcy.

Gotowy do startu?
Skontaktuj się z nami już dziś!
Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek:
8:00-16:00
Transcom System Sp. z o. o.
Al. Kijowska 57/LU6
30-079 Kraków
Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek:
8:00-16:00
Transcom System Sp. z o. o.
Al. Kijowska 57/LU6
30-079 Kraków
© Transcom System