Specjalista ds. oferowania i zamówień publicznych

Kraków

Transcom System Sp. z o.o. poszukuje doświadczonego Specjalisty ds. Oferowania i Zamówień Publicznych.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe,
• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy,
• umiejętność przygotowywania dokumentacji przetargowej,
• znajomość Ustawy o Prawie Zamówień Publicznych, w tym mile widziane doświadczenie w jej praktycznym zastosowaniu,
• umiejętność obsługi pakietu MS Office w stopniu zaawansowanym, w szczególności MS Excel,
• prawo jazdy kategorii B,
• dobra znajomość języka angielskiego,
• umiejętność szybkiego uczenia się,
• bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i rzetelność.

Zakres obowiązków:
• wyszukiwanie informacji o przetargach,
• formułowanie i przygotowywanie zapytań ofertowych,
• opracowywanie wycen i kalkulacji cenowych,
• przygotowywanie, kompletowanie i prowadzenie dokumentacji przetargowej,
• budowanie relacji z klientem.

Oferujemy:
• umowę o pracę na pełny etat,
• stabilne zatrudnienie w polskiej firmie,
• realny wpływ na rozwój firmy i produkty,
• konkurencyjne wynagrodzenie,
• przyjazną atmosferę pracy,
• brak dress code'u,
• elastyczne godziny pracy,
• spotkania integracyjne.

Jeśli posiadasz odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie oraz chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu, który oferuje wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego, czekamy na Twoje zgłoszenie! Aby aplikować, prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@transcom-system.pl z dopiskiem nazwy stanowiska. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszą ofertą.

Do wysłanych dokumentów prosimy dopisać następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Gotowy do startu?
Skontaktuj się z nami już dziś!
Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek:
8:00-16:00
Transcom System Sp. z o. o.
Al. Kijowska 57/LU6
30-079 Kraków
8:00-16:00