5 kwietnia, 2024

Transcom System Sp. z o.o. wyróżniony na Gali Edu Employer za zaangażowanie w rozwój edukacji zawodowej

Gala Edu Employer to jedno z najważniejszych wydarzeń w środowisku edukacyjnym i biznesowym.

Odbyła się niedawno w Warszawie, uhonorowując firmy za ich wkład w rozwój szkolnictwa zawodowego oraz wsparcie szkół w przygotowaniu uczniów do pracy na rynku zawodowym. W tym gronie znalazła się również firma Transcom System Sp. z o.o., której zaangażowanie w edukację zawodową zostało docenione przez kapitułę konkursu.

Kapituła, złożona z przedstawicieli biznesu, urzędu pracy oraz samorządowców, analizowała działania firm pod kątem różnorodnych kryteriów, takich jak doposażenie bazy dydaktycznej szkół, organizacja klas patronackich, doskonalenie umiejętności uczniów i nauczycieli czy też ogólne zaangażowanie w rozwój edukacji zawodowej.

Wśród nagrodzonych znalazły się także takie przedsiębiorstwa jak Hotel Moxy Warsaw Praga, Media People Sp. z o.o., Sp. Komandytowa czy Linetech S.A. Jednak to firma Transcom System Sp. z o.o. odebrała jedno z kluczowych wyróżnień w kategorii pracodawców zatrudniających do 100 osób. To właśnie za ich wyjątkowe zaangażowanie w rozwój młodych talentów oraz ścisłą współpracę z lokalnymi szkołami została nagrodzona.

Firma od lat aktywnie angażuje się w działania wspierające edukację zawodową młodzieży, co znalazło uznanie w oczach jury. Zarząd firmy Transcom System, przyjął z radością to prestiżowe wyróżnienie wraz z gratulacjami od kapituły konkursu.

Dla całego zespołu Transcom System Sp. z o.o. to nie tylko zaszczyt, lecz również potwierdzenie skuteczności ich działań na rzecz edukacji zawodowej i społeczności lokalnej. Wyróżnienie to stanowi bodziec do dalszego zaangażowania w rozwój młodych talentów i współpracy ze szkołami zawodowymi.

W imieniu Prezesa Zarządu Transcom System Sp. z o. o. nagrodę odebrał Kierownik Informacji Lotniskowej Mateusz Gościewski.

Gotowy do startu?
Skontaktuj się z nami już dziś!
Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek:
8:00-16:00
Transcom System Sp. z o. o.
Al. Kijowska 57/LU6
30-079 Kraków
Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek:
8:00-16:00
Transcom System Sp. z o. o.
Al. Kijowska 57/LU6
30-079 Kraków
© Transcom System