26 lipca, 2023

ESOK RANDOR w Dolnośląskim Centrum Sportu Polana Jakuszycka

Dolnośląskie Centrum Sportu Polana Jakuszycka to najnowocześniejszy ośrodek sportów zimowych w Europie. Obiekt w Jakuszycach oferuje ponad 90 km tras biegowych i rowerowych o zróżnicowanym poziomie trudności dla sportowców i amatorów przez cały rok. Dodatkowo ośrodek został wyposażony w bazę noclegową składającą się z 200 miejsc o wysokim standardzie.

Firma Transcom System Sp. z o.o. przeprowadziła kompleksowe wdrożenie zaawansowanego autorskiego systemu ESOK RANDOR dla Dolnośląskiego Centrum Sportu Polana Jakuszycka, co stanowi duży krok w kierunku nowoczesnej i skutecznej kontroli dostępu, zarządzania parkingiem oraz zapewnienia wygodnej i szybkiej obsługi dla klientów. System opiera się na technologii RFID, która umożliwia szybką i łatwą identyfikację użytkownika, a także skuteczne monitorowanie dostępu do różnych stref i kontrolowanie przepływu pojazdów.

System ESOK RANDOR pełni rolę integratora systemów kontroli dostępu i opiera się na modułach: kontroli wejść klientów, kontroli dostępu dla drzwi i klatek schodowych, kontroli dostępu do szafek, kontroli dostępu do pokojów hotelowych wraz z zamkami hotelowymi obsługującymi karty RFID oraz systemu parkingowego wraz z automatycznymi samoobsługowymi kasami.

Warto zaznaczyć, że wdrożenie systemu ESOK wymaga odpowiedniego przygotowania i konfiguracji, a także zapewnienia odpowiedniego sprzętu i oprogramowania. Firma Transcom System Sp. z o.o. zastosowała w projekcie najnowocześniejsze czytniki WALL READER 2.0 wyposażone w moduł kart zbliżeniowych RFID, dedykowaną klawiaturę oraz odczyt kodów QR.

W ramach realizacji projektu został również wdrożony system HIGH AVAILABILITY o wysokiej dostępności dla oprogramowania Randor, dzięki któremu każda zmiana w systemie plików aplikacji jest automatycznie replikowana na pozostałe serwery. Rozwiązanie składa się z trzech serwerów zapewniających ciągłość działania systemu RANDOR. W przypadku awarii jednego z nich, aplikacja zostanie uruchomiona na systemie zapasowym wraz ze wszystkimi danymi. Powyższe rozwiązanie zapewnia stabilność i ciągłą pracę systemu.

Gotowy do startu?
Skontaktuj się z nami już dziś!
Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek:
8:00-16:00
Transcom System Sp. z o. o.
Al. Kijowska 57/LU6
30-079 Kraków
Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek:
8:00-16:00
Transcom System Sp. z o. o.
Al. Kijowska 57/LU6
30-079 Kraków
© Transcom System